Laila Pawlak
Om Laila Pawlak
Jeg er Founder & Chief Experience Officer i virksomheden DARE2, der er specialiseret i krydsfeltet mellem oplevelser og forretning. Her arbejder vi med med oplevelsesbaseret forretningsudvikling for en lang række virksomheder og organisationer i både ind- og udland.
Jeg var den første dansker der blev Certified Experience Economy Expert og underviser bl.a. sammen med Joe Pine, på kurser i Disney og en række uddannelsesinstitutioner.
I DARE2 laver vi dybdegående analyser, der hjælper vores kunder med at forstå kundeoplevelser og vi træner ledere og medarbejdere i at skabe optimale kundeoplevelser. Derudover laver vi oplæg, skriver indlæg, udvikler teori og faciliterer seminarer og workshops i hele verden ligesom vi driver et professionelt netværk.
Min Linkedin profil: http://www.linkedin.com/profile/view?id=6604339&locale=en_US&trk=tab_pro
Laila Pawlak er aktiv på følgende fagområder:
Indlæg, som Laila Pawlak har oprettet eller kommenteret














nyheder fra dknyt.dk

Venstre har reddet på en sand sympatibølge, siden man mistede regeringsmagten
Hvorfor skal vi begrænse familiernes mulighed for at vælge pasning og undervisning?
Mens tiden skriger på innovation, så hetzes der mod tænke-, ryge-, kaffepausen

over stregen


